NFO Fiber optic pigtail SC/APC, SM, G.657A1, 900um, LSZH, 2m

NFO Fiber optic pigtail - SC/APC, SM, G.657A1, 3mm, 900um, LSZH, 2m
Proizvođač: NaviaTec Fiber Optics
NFO Fiber optic pigtail SC/APC, SM, G.657A1, 900um, LSZH, 2m
Šifra: NFO-PIGSC-21018
Jamstvo, u mjesecima: 24
Dostupnost: Raspoloživo
$1.76