Digitus Professional colored pigtails, SC OM4 50/125 µ, Simplex

Digitus DK-25221-02-04 - Professional colored pigtails | SC OM4 50/125 µ | Simplex | SC/UPC 0.9mm 12 color LSZH pigtail Multimode 50/125um | Class OM4 | 2 m | Plug color RAL4003
Proizvođač: NaviaTEC
Digitus Professional colored pigtails, SC OM4 50/125 µ, Simplex
Šifra: NVT-DK-25221-02-4
Jamstvo, u mjesecima: 12
Dostupnost: Po narudžbi - telefonski
€43,74